مسئولیت های اجتماعی

مسئولیت های اجتماعی ایزی نور

فروشگاه ایزی نور معتقد است لازمه‌ی راه اندازی یک تجارت به صرفه و منصفانه در بستر اینترنت، پیش از هر چیز تعهد به مسئولیت های اجتماعی می باشد. در همین راستا مهم ترین مسئولیت های اجتماعی خود را تعیین نموده، و با همت مدیران و کارکنان ایزی نور، تبدیل به اهداف و مأموریت های اصلی این مجموعه گشته است.

 برطرف کردن نیاز مشتریان

ایزی نور اصلی ترین مسئولیت اجتماعی خود را پاسخ به نیازهای مشتریان می داند. ماهیت فروشگاه های اینترنتی سهولت خرید مشتریان می باشد که در خلال آن نیاز مشتریان به کالای مورد نیاز خود رفع می گردد. این مجموعه با در نظر گرفتن این امر، اقدام به تأمین لوازم صنعت برق و روشنایی در بستر اینترنت نموده است. نیاز مشتریان به تهیه کالاهای حوزه برق، که دستیابی به آنها مستلزم صرف زمان و انرژی فراوان است، موتور محرکه ی مجموعه ایزی نور برای خدمت رسانی به مشتریان می باشد. همین امر مأموریت این مجموعه را خدمت رسانی به عموم مردم ، بوسیله برطرف نمودن نیاز آن ها به محصولات حوزه برق و روشنایی نموده است.

 حفظ محیط زیست

حفظ محیط زیست یکی از ارزش های مهم گروه ایزی نور می باشد. تهیه و خریداری تجهیزات برقی به روش سنتی مستلزم ایجاد رفت و آمد با وسایل نقلیه و استفاده ناگریز از اتومبیل ها می باشد. در کنار اتلاف وقت برای افراد، بدون شک نتیجه چنین امری افزایش آلودگی هوا و لطمه به محیط زیست ما است. در عصر سرعت و ارتباطات، تهیه لوازم برق و روشنایی نیز دستخوش تحول گردیده است و ایزی نور به عنوان یک فروشگاه اینترنتی سعی دارد استفاده از وسایل نقلیه و رفت و آمدها را به حداقل برساند. به همین منظور به ارائه و فروش اینترنتی تجهیزات برق و روشنایی پرداخته، تا به این طریق سهمی از کمک به حفاظت از محیط زیست داشته باشد.

 خرید آسان و امن

خرید آسان و امن حق مسلم هر مشتری می باشد. سهولت خرید در کنار حفظ زمان و انرژی مشتریان از مسئولیت های اجتماعی است که تیم ایزی نور با آسان نمودن کلیه مراحل خرید، خود را ملزم به اجرای آن می داند. در کنار این امر امنیت در خرید نیز یکی از مسائل مشتریان است. ایزی نور با فراهم نمودن صدور و ارسال فاکتور، ایجاد درگاه امن پرداخت بانکی، دریافت گواهی SSL، کسب مجوز اینماد و شفاف سازی اطلاعات محصولات، سعی نموده تا در ذهن مشتریان به عنوان یک فروشگاه اینترنتی امن و قابل اعتماد نقش ببندد.

 دستیابی به کالای اصل

در بازار محصولات صنعت برق تولیدکنندگان بیشماری فعالیت می نمایند که در این بین تنها تعدادی از آن ها توانسته اند با عملکرد خود در زمینه ارائه محصولات باکیفیت، رضایت و اطمینان مشتریان را جلب نمایند. ایزی نور با انتخاب برترین برندهای صنعت برق و روشنایی و چشم پوشی از برندهای متفرقه، تمرکز خود را بر فروش محصولات برتر و اصل گذاشته است. در این راستا با همکاری مستمر و تأمین کالا از این برندها گامی در جهت تهیه کالای بااصالت و دستیابی مشتریان به آن‌ها برداشته است.