خرید عمده ویژه سازمان ها، شرکت ها، ارگان ها و همکاران

فروشگاه اینترنتی لوازم برقی و تجهیزات الکتریکی ایزی نور، از تأمین کنندگان باتجربه در زمینه تأمین کلیه لوازم برقی، محصولات روشنایی، انواع سیم و کابل و نیز برق صنعتی می باشد. در فروشگاه ایزی نور علاوه بر خرید تمامی محصولات به شکل خرده و تک، امکان خرید عمده محصولات برقی نیز فراهم شده است. در واقع فروش محصولات به صورت عمده و کلی با بالاترین تخفیف ممکن، از جمله خدمات ویژۀ ارائه شده توسط این فروشگاه می باشد.

خرید عمده کالای برق و روشنایی از فروشگاه اینترنتی ایزی نور

 

امروزه کمتر کسی است که از خرید عمده و مزیت های آن بی اطلاع باشد. عمده فروشی علاوه بر اینکه برای فروشندگان و تأمین کنندگان مزیت های فراوانی دارد، در مرتبه بعدی بدون شک برای خریداران نفع به همراه دارد. خریدارانی که کالای خود را به صورت عمده و کلی تهیه و خرید می نمایند، از مزیت های زیادی همچون ارزان تر تمام شدن قیمت تمام شده‌ی کالا بهره می برند.

از دیگر مزیت های خرید عمده می توان به این موارد اشاره کرد:

  • سودآور بودن خرید
  • کاهش قیمت نهایی
  • آکبند بودن کالا
  • ارسال کالا به صورت یکجا
  • حمل و نقل آسان
  • صرفه جویی در زمان

شما خریداران محترم که قصد خرید تعداد زیادی از کالاهای حوزه برق را دارید، شاید از این امر مطلع نباشید که خرید تعداد بالای شما، نزد ما مشمول تخفیفات ویژه شده و در واقع برای شما سودآور است. قطعاً اگر شما تعداد بالایی از کالاها را به قیمت اصلی فروش خود خریداری نمایید، می بایست هزینه زیادی را پرداخت نمایید. اینجاست که خرید عمده به عنوان بهترین و هوشمندانه ترین راه ممکن، پیش روی خریدار قرار می گیرد. این نکته نیز لازم به ذکر است که متأسفانه در بازار برخی فروشندگان هستند که به خاطر عمده بودن فروش، کالای بی کیفیت و تقلبی خود را در اختیار مشتری قرار می دهند. در خرید عمده ما همان محصولات را به صورت اصل و با در نظر گرفتن تخفیف ویژه در اختیار شما قرار می دهیم. شاهد مدعای ما کالای باکیفیت و اصلی است که علاوه بر حفظ کارایی در طول زمان، به همراه گارانتی تولید کننده اصلی به فروش می رسانیم.

 

سازمان ها، شرکت ها و ارگان ها بخوانند

 

محصولات و لوازم برقی از نیازهای مهم سازمان ها، ارگان ها و شرکت های مختلف می باشد که مسئولان خرید در هر سازمان و شرکتی برای تهیه آن همواره دچار چالش هایی می شوند.

مژده ما برای سازمان ها، شرکت ها، ارگان ها و حتی همکاران محترم این است که خیالتان راحت! ما در مجموعه ایزی نور سعی کرده‌ایم تا این مسائل را برای شما تا حدود زیادی رفع سازیم، و با فراهم کردن امکان خریداری عمده، به مقرون به صرفه بودن خرید شما کمک نماییم. برای شروع و کسب اطلاعات دقیق تر از این امکان می توانید با شماره های درج شده در سایت ایزی نور تماس حاصل کرده و از راهنمایی و مشورت با کارشناسان ما استفاده نمایید.

 

سؤالات متداول

 

سؤال: آیا تمامی محصولات سایت ایزی نور مشمول خرید عمده می شوند، یا فقط تخفیف خرید عمده شامل برخی از محصولات آن می شود؟

جواب: بله. خرید تمامی محصولات سایت فروشگاه ایزی نور شامل تخفیفات خرید عمده می شوند. شما می توانید هر محصولی را که قصد خرید تعداد بالای آن را دارید، با تخفیف مخصوص خرید عمده از ایزی نور خریداری نمایید.

سؤال: آیا تخفیف خرید عمده شامل برندهای خاصی است؟

جواب: خیر. تخفیفات خرید عمده فروشگاه ایزی نور شامل تمام برندهای موجود در سایت می شود.

سؤال: آیا تخفیف های خرید عمده از ایزی نور فقط به سازمان ها، شرکت ها و ارگان تعلق می گیرد؟

جواب: قطعاً خیر. با اینکه فروشگاه ایزی نور با در نظر گرفتن نیازهای سازمان ها و شرکت ها، دست به این فعالیت زده است، ولی این مزیت شامل خریدهای با تعداد بالای اشخاص دیگر نیز می شود که در زمره سازمان ها، ارگان ها و شرکت ها نیستند.

سؤال: خرید عمده از ایزی نور چه مزیت هایی نسبت به دیگر فروشگاه های اینترنتی دارد؟

جواب: مسلماً هر فروشگاه اینترنتی با در نظر گرفتن امتیازهایی سعی بر ارائه خدماتی در جهت متمایز نمودن خود نموده است. فروشگاه اینترنتی بزرگ تجهیزات برقی و روشنایی ایزی نور نیز، در کنار دیگر امتیازها، سعی خود را بر این نهاده است که با ارائه تخفیفات منحصر به فرد ویژه خریدهای عمده، خود را از دیگر فروشگاه های اینترنتی متمایز نماید.

 

 

خرید عمده از ایزی نور برای خریداران چه مزایایی دارد؟

 

 

خرید عمده محصولات کالای برق و روشنایی

خرید عمده محصولات کالای برق و روشنایی از ایزی نور

 

تماس با ایزی نور

021-34681000

09912053929