انواع لوازم برق ساختمان با قیمت استثنایی

تجهیزات برق ساختمان

 

تجهیزات برق ساختمانی به آن دسته از لوازم و تجهیزات ساختمان گفته می شود که وظیفه برق رسانی و هدایت نمودن جریان برق را به بخش های مختلف ساختمان بر عهده دارد. اصلی ترین لوازم برق ساختمان را می توان در موارد زیر خلاصه نمود.

✔️انواع سیم و کابل از جمله سیم نایلونی، کابل افشان، کابل آنتن، سیم افشان، سیم تلفن، سیم ارت و ... .

✔️کلید و پریز شامل روکار، توکار، تک پل، دو پل، سه پل، و ...، پریز ارت دار، پریز آنتن، پریز تلفن و پریز شبکه.

✔️لوازم روشنایی شامل انواع لامپ، پنل سقفی، چراغ حیاطی، چراغ دفنی، چراغ ویژه سقف های کاذب، چراغ سقف های کناف و ... .

✔️لوازم برق صنعتی شامل تابلو برق، فیوز مینیاتوری، کلید محافظ جان و ... .

✔️اتصالات نصب شامل داکت، ترانکینگ و ... .

 

خرید لوازم برق ساختمان

 

خرید لوازم برق ساختمان همواره یکی از چالش های اساسی برای مشتریان بوده است. امروزه با پیشرفت صنعت ساختمان سازی و مسائل مربوط به آن، دامنه لوازم و تجهیزات مصرفی مخصوص ساختمان سازی نیز گسترش یافته است. از تجهیزات اولیه و ضروری هر ساختمان، تجهیزات برق آن می باشند.

به دلیل حساس بودن این تجهیزات آنچه مسلم است این است که وسایل و تجهیزات مربوط به برق کشی ساختمان، به دلیل ارتباطی که با مال و جان افراد دارند، و اینکه هر گونه آسیب و مشکل در آن ها باعث ضررهای مالی و جانی در افراد خواهد شد، لازم است که برای خریداری آن ها نهایت دقت و اطمینان لازم را به خرج دهیم.  

 

خرید آنلاین لوازم برق ساختمان از ایزی نور

 

ما در ایزی نور سعی داریم تا این چالش را برای مشتریان حل نموده و با تأمین و ارائه بهترین تجهیزات و وسایل برق ساختمان، از برترین برندهای این حوزه، به یکی از ثابت ترین فروشندگان در این زمینه تبدیل شویم. در همین راستا سعی نموده ایم تا مجموعه کاملی از کالاهای برق ساختمان را به مشتریان ارائه دهیم که علاوه بر تضمین کیفیت و تأمین از برندهای معتبر، از ویژگی های دیگری همچون قیمت مناسب، نشان استاندارد، تخفیف های استثنایی، گارانتی، تنوع قیمت، تنوع برند، امکان خرید عمده و تک، ارسال آسان و غیره نیز برخوردار باشند.

برای خرید و دریافت اطلاعات بیشتر از طریق وبسایت فروشگاه ایزی نور به آدرس www.easynoor.ir اقدام نمایید. همچنین می توانید از طریق شماره تلفن های زیر اقدام نموده و با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

 

تماس با ایزی نور

021-34681000

09912053929