عاملیت فروش محصولات برترین برندهای حوزه برق و روشنایی

امروزه اگر بخواهید محصولی را از برند خاصی خریداری کنید، یکی از هوشمندانه ترین راه ها این است که کالای مدنظر خود را از نمایندگی و یا عامل فروش آن خریداری نمایید. نمایندگی ها و عاملین فروش کسانی هستند که شرکت های ارائه دهنده محصولات، آن ها را به عنوان نماینده خود برمی‌گزینند، و به واسطه آن کالاهای خود را در اختیار مشتریان قرار می دهند. در واقع نمایندگی ها و عاملین فروش به عنوان واسطه ای میان تولیدکنندگان و مشتریان می باشند و این ارتباط را ایجاد می نمایند.

 

خرید از عاملین فروش چه سودی دارد؟

خرید مستقیم از عامل فروش برای خریداران، فروشندگان، تأمین کنندگان و ... مزیت های زیادی به همراه دارد. از جمله دسترسی به محصول اصل، گارانتی معتبر، اطلاعات محصول، خدمات پس از فروش و غیره . شرکت ها، کمپانی ها و ... مطرح همواره سعی داشته اند تا محصولات خود را مستقیماً از طریق نمایندگی ها و یا عاملین فروش خود در اختیار خریداران قرار دهند. یکی از اهداف این امر امکان دستیابی مشتریان به کالای اصل و تفکیک آن از کالاهای قاچاق و تقلبی است. تولیدکنندگان به واسطه عاملین و نمایندگی های خویش به توزیع محصولات خود پرداخته و در نتیجه فرآیند فروش و عرضه خود را تسهیل می نمایند.

بدون شک در بازار محصولات صنعت برق نیز اگر به دنبال برند خاصی از محصولات باشید، کالای فراوانی را خواهید یافت که صرفاً با اسم برند موردنظر به فروش رسیده، ولی در واقع تقلبی و غیر اصل می باشند. اکثراً تصور می کنند که این امر صرفاً برای برندهای خارجی و وارداتی اتفاق می افتد. ولی باید گفت در میان برندها و کالاهای داخلی نیز این مسئله نیز وجود دارد. با توجه به حساسیت بالای تجهیزات و محصولات حوزه برق و روشنایی، مطمئن ترین راه را می توان، تهیه و خرید آن ها از نمایندگی ها و عاملین فروش معتبر و رسمی دانست.

 

فروشگاه ایزی نور عامل فروش چه برندهایی می‌باشد؟

فروشگاه اینترنتی ایزی نور عامل معتبر فروش تعدادی از برندهای حوزه برق می باشد. این برندها محصولات خود را از طریق فروشگاه ایزی نور به طور رسمی عرضه و به فروش می رسانند.

 

 ایزی نور عامل فروش محصولات برند پارس شهاب

 ایزی نور عامل فروش محصولات برند افراتاب

 ایزی نور عامل فروش محصولات برند CANEL

 ایزی نور عامل فروش محصولات برند پارس فانال

 ایزی نور عامل فروش محصولات برند خزرشید

 ایزی نور عامل فروش محصولات برند لناافراتاب

 ایزی نور عامل فروش محصولات برند سیم و کابل مازندران

 ایزی نور عامل فروش محصولات برند سیمپود

 

خرید از ایزی نور، خرید مستقیم از عامل فروش

خریدارانی محترمی که قصد خریداری محصولات برندهای فوق را دارند می توانند با مراجعه به سایت www.easynoor.ir اقدام به خریداری محصولات مورد نظر خود با قیمت مناسب و منصفانه نمایند. ایزی نور علاوه بر فروش محصولات این برندها، اطلاعات جامع و تخصصی راجع به محصولات آنان گردآوری نموده و در سایت قرار داده است تا خریداران بتوانند به راحتی به بررسی و مقایسه کالاهای مورد نظر خود بپردازند. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن ایزی نور تماس حاصل نموده و با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

ما در مجموعه ایزی نور ارائه کالای اصل و ضمانت اصالت محصولات را بدیهی ترین خدمت یک نمایندگی و عامل فروش می دانیم. علاوه بر آن سعی نموده ایم تا با ارائه قیمت های مناسب و کمترین اثرپذیری از تغییرات قیمت حاکم بر بازار، بزرگترین سرمایه را برای خود کسب نماییم و آن کسب اعتماد مشتریان می باشد که آن را مهم ترین سرمایه مجموعه خود می دانیم.

 

تماس با ایزی نور

021-34681000

09912053929